Sözlük Tanıtımı

Sözlük Tanıtımı Backlink

İnteraktif Sözlük Tanıtımı

Sözlük tanıtımı, web sitenizi arama motorlarında görünür kılmak adına yapılan çalışmalardır. Birçok farklı platformlardan alacağınız backlinkler, hem alexa değerlerinizin düşmesine, hem de arama motorları sıralama algoritmasında yükselmenizi sağlayacaktır. Tanıtım paketleri hakkında detaylara göz atmak gerekirse;

İnteraktif sözlük fikri, ilk olarak ekşi sözlük tarafından uygulanmıştır. Sonraları ise birçok üniversite ve bağımsız platform, kendi interaktif sözlük sistemlerini kurdular. Günümüzde ise 100’ü geçik interaktif sözlük bulunmaktadır. Ancak bunlardan bazıları gerçekten otoriter site olarak kabul edilebilir. Arama motorlarının gözünde bu sözlükler, bir çeşit sosyal medya olarak tanımlanırlar. Dolayısıyla sözlük tantımı, ya da linklerinizin sözlüklerde yer alması, arama sonuçlarında sıralamanızı yükseltecek etkenlerden biridir. Ancak sözlük tanıtımı yaparken, yapılan işlemlerin manuel ve organik olmasına dikkat etmeniz gerekmektedir. Kopyala yapıştır şeklinde yapılan çalışmalar, web sitenize yarardan çok zarar verebilirler. Bu nedenle organik olarak sosyal medya toplumunun nasıl davranacağını öngörerek içerik paylaşımı yapmalısınız.

Sözlük Tanıtım Paketi

Sözlük tanıtım paketleri, web sitenize fayda sağlayacak en iyi sözlüklerden seçilmelidir. Özellikle çalışma yapılacak sözlüklerin index sayısı, alexa değeleri ve moz rank’leri dikkate alınarak yapılmalıdır. Yeteri kadar otorite sahibi olduğunu düşündüğünüz sözlüklerden backlink alabilirsiniz. LinkTanıtım Hizmetleri, sizler için Türkiye’nin en iyi interaktif sözlük platformlarında tanıtım yapmaktadır. Link paylaştığımız tüm sözlükler özenle seçilmiş, web sitenize en çok fayda sağlayacağını düşündüğümüz sitelerden oluşmaktadır. Bu paketler hakkında daha detaylı bilgi almak için canlı destek aracılığı ile bize ulaşabilir, yapılması gereken tüm çalışmayı detaylandırabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir