Ekşi Sözlükte Reklam Vermek

Ekşi Sözlük Reklam

Ekşi Sözlükte Reklam Vermek

Ekşi sözlük Türkiye’nin en çok ziyaret edilen 10 sitesinden bir tanesi viral içeriklerin ve haberlerin yükselişe geçtiği nokta, kutsal bilgi kaynağı. Böyle bir platforma reklam vererek fark yaratmak sizin elinizde. Linktanitim.com olarak projelerinizi, platformlarınızı ya da web sitelerinizin reklamını ekşi sözlük üzerinden yapıyoruz. Üstelik oldukça uygun fiyatlardan, en iyi dönüşümü sağlayabileceğiniz bu platforma reklam vermek size kaliteli bir kitle kazandıracaktır. Sadece yazarların geri dönüşümleri değil milyonarca ekşi sözlük ziyaretçisi de sizden haberdar olacak. Ekşi sözlük reklam vermek konusunda bir desteğe ihtiyacınız varsa, kampanyanızın en iyi şekilde düzenlenmesini istiyorsanız bizimle iletişime geçin. Canlı desteğimiz sorularınızı 7 gün 24 saat cevaplıyor olacaktır.

Ekşi Sözlükte Reklam Vermenin Avantajları

Türkiye’nin en çok ziyaret edilen platformlarından olan ekşi sözlüğün kutsal bilgi kaynağı olduğunu söylemiştik. Yüz binlerce yazar her gün on binlerce konuda içerik üretiyor. Bu harika platformun içinde barındırdığı ham bilgi tüm sektörleri etkiliyor bu sayede birçok anahtar kelime de ekşi sözlük başlıklarına rastlıyorsunuz. Firmanızı, işletmenizi ya da web sitenizin reklamını en iyi şekilde yapmak yüksek oranda dönüşüm almak istiyorsanız. Maddeler halinde ekşi sözlük reklam vermek işleminin avantajlarından bahsedelim.

  • Her sektörde en iyi dönüşüm oranını yakalarsınız.
  • Alexa değeri en yüksek sitelerden olan Ekşi Sözlük, otoritenizde mutlak yükseliş sağlar.
  • Google da hedeflediğiniz anahtar kelimelerde ilk sıralara gelme avantajını elde edersiniz.
  • Karlılığınız, marka bilinirliğiniz ve marka değeriniz artar.
  • Sade ekşi sözlük yazarlarından değil. Eki sözlüğün günlük milyonlarca ziyaretçisinden faydalanabilirsiniz.

Oldukça uygun fiyatlardan, yararlanabileceğiniz ve kısa dönemde etkisini göstermeye başlayacak bu harika çalışma uzun dönemde sitenizin mihenk taşı olacak. Google ve diğer arama motorlarında mutlak yükselişi sizlere getirecek.

Ekşi Sözlük ile Mutlak Yükseliş Sağlayın

Okuyan, araştıran ya da herhangi bir konuda merak duyan tüm kullanıcıların yolu bir kez olsun. Ekşi sözlükten geçmiştir. Sadece milyonlarca üyesinden değil günlük aldıkları milyonlarca ziyaretçiden de faydalanma şansınız olacak. Bu sayede hem kurmuş olduğunuz girişim tanınacak hem de arama motorlarında ki değerinizde mutlak artış göreceksiniz. En iyi dönüşüm oranına sahip olması, uygun fiyatlardan reklam verilmesi ekşi sözlüğü oldukça çekici hale getiriyor. Reklam veriyorsanız dönüşüm sizin için her şeydir. Reklamınızın yayınlanmaya başladığı ilk andan itibaren yükseliş sizleri bekliyor olacak. Kemik bir ziyaretçi kitlesi kazanacağınız konusunda eminiz. Hadi durmayın aklınıza takılan tüm sorular ve fiyat avantajlarından yararlanmak için canlı destek ile iletişime geçin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir