Ekşi Sözlük Reklam Fiyatları

Ekşi Sözlük Reklam

Ekşi Sözlük Reklam Fiyatları

Ekşi sözlük üzerinden her bütçeye uygun kampanyalar düzenleniyor. Doğal bir yükseliş gerçekleşmesi için sponsorlu içerik modeliyle platformlarınızı, işletmenizi ya da web sitelerinizi tanıtıyorlar. İyi bir kampanya oluşturmak ise bu işin sırrı Linktanitim.com platformu olarak yüzlerce müşterimizin reklamını ekşi sözlük üzerinden yaptık. Gerçekleştirdiğimiz kampanyalardan aldığımız dönüşümler oldukça etkileyiciydi. Ekşi sözlük reklam fiyatları konusunda en iyi desteği sağlıyoruz. Bu harika platformla anlaşmalı olarak çalışıyor ve hazırladığımız kampanyalarla sizin için en iyi tanıtımı gerçekleştiriyoruz. Sektörünüz ne olursa olsun ekşi sözlük üzerinde hedef kitlenize ulaşmanın kolay bir yolu var. Hedef kitleniz için en detaylı şekilde planlamalar yapıyor ve uygun fiyatlardan maksimum dönüşüm sağlıyoruz. Daha fazla vakit kaybetmeyin canlı destek üzerinden bizimle iletişime geçerek detaylı bilgi alın, aklınıza takılan soruları sorun.

Uygun Fiyatlardan Ekşi Sözlükte Tanıtım Avantajı

Alexa değerleri yüksek, günlük milyonlarca ziyaretçiye ev sahipliği yapan kutsal bilgi kaynağı, Ekşi sözlük üzerinde reklamınızın yayınlanmasını ister misiniz? Linktanitim.com olarak sizlere harika fırsatlar sunuyoruz. Uygun fiyatlar ekşi sözlüğe reklam verebilirsiniz. Sizler için en iyi tanıtım kampanyasını oluşturuyor, en iyi dönüşüm oranını hesaplıyor ve hedef kitlenize ulaşmanızı sağlıyoruz. Elinizde ki reklam bütçesiyle aldığınız dönüşüm oranına şaşıracaksınız. Düzenlenen kampanyanın ardından elde ettiğiniz gelirin bir kısmını kenara atmayı unutmayın çünkü devamlı olarak reklam çıkartarak karlılık oranınızı sürekli olarak üst rakamlara çekebilirsiniz. Eksi sözlükte reklam vermek markanıza, web sitenize, işletmenize marka değeri ve marka bilinirliği kazandırır. Tüm sektörler için en iyi hedef kitle ulaşımı ekşi sözlük reklam ağından geçiyor.

Kutsal Bilgi Kaynağı Sizi Hedef Kitlenize Ulaştırsın

Ekşi sözlük üzerinde reklam vermenin en büyük avantajı hedef kitlenizden alacağınız dönüşüm oranıdır. Elbette bunun yanı sıra Google ve diğer arama motorlarında anahtar kelimizde yükseliş elde eder, Alexa değerinizin düşüşünü gözlemleyebilirsiniz. Lakin geri dönüşüm oranı sizlere kalıcı bir kitle kazandırır. Dahil olduğunuz sektörle ilgili bilgi kaynaklı anahtar kelimeleri Google üzerinden arattırdığınızda göreceğiniz ilk şey Ekşi sözlüğün 10 anahtar kelimeden 7’sinde ilk sayfa da yer aldığı olacaktır. Oluşturacağımız reklam kampanyalarında detaylı aramalar yapıyoruz ve araştırmalarımızın ardından kampanyanızı oluşturuyor ve en iyi dönüşümü almanızı sağlıyoruz. Daha fazla vakit kaybetmeyin ekşi sözlük üzerinden reklam vermek için harekete geçin. Daha detaylı bilgi ya da fiyat avantajlarından yararlanmak için canlı destek üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Linktanitim.com her zaman en kaliteli hizmeti sunar.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir