Ekşi Sözlük Backlink

Ekşi Sözlük Tanıtım

Türkiye’nin en büyük sosyal ve bilgilendirici platformlarından biri olan ekşi sözlükten backlink almanın fırsatını kaçırmayın!

Ekşi sözlük, bünyesinde binlerce nitelikli yazarı ve 1999 yılından bu yana süren yayın hayatı boyunca arama motorlarının en otoriter kabul ettiği sitelerden biridir. Burada paylaşılan linkler anlık olarak binlerce ziyaretçi tarafından görülür. Ayrıca yazarlar arası etkileşimin oldukça güçlü olduğu bu platformda dikkat çekecek, markanızın tanınır olmasını sağlayacaksınız.

Ekşi sözlüğün konsept ve mottosu kutsal bilgi kaynağıdır. Her gün yüz binlerce internet kullanıcısı, tamamen ekşi sözlük odaklı aramalar yapmaktadır. Yazarların içerisinde bulunduğu özgür fikir beyan etme ortamı nedeniyle birçok kişisel deneyimlere dayalı objektif yazılara ev sahipliği yapar. Böylece birçok marka, şirket ve kuruluş, ekşi sözlük içerisinde hakkında yazılan girdileri dikkate alır. Yapacağınız viral veya doğrudan reklamlar sayesinde binlerce ziyaretçi potansiyelini markanıza veya sitenize çekebilir, kısa süre içerisinde tanınır hale gelebilirsiniz.

Ekşi sözlük backlink çalışmaları tamamen anahtar kelime odaklı olarak profesyonel bir şekilde yapılır. Anahtar kelimeleri olabilecek en doğru şekilde kullanılır ve linkleriniz, bu kelimelerin üzerinden verilir. Böylece hem bir sitenin, sektörünüzle alakalı bölümünden backlink almış olacak, hem de arama motorlarında hızla yükseleceksiniz.

Ekşi Sözlük Backlink Paylaşımı Yasal Mıdır?

Bilindiği üzere bu platform, hayata dair her şeyin paylaşılabildiği bir interaktif girişimdir. Bu nedenle tüm yazarlar, istedikleri konuda fikir beyan etme ve paylaşım yapma hakkına sahiptir. Tabii ki paylaşım yapılan ve bahsedilen konular da “yasal” çerçeveler içerisinde kaldığı sürece geçerlidir. Eğer sizin de yasal bir markanız, siteniz veya kuruluşunuz varsa, ekşi sözlükte backlink paylaşmanızın hiçbir sakıncası ve yasağı yoktur. Ancak çalışmaların oldukça titiz yapılması ve sözlük formatına zarar vermeden yapılması gerekmektedir.

Bu konuda içerik ekibimiz, sizin için en doğru başlık, anahtar kelime ve girdi biçimini belirler. Kısa bir bilgi paylaşımından sonra onayınız alınır ve çalışma başlatılmış olur. Yapılan çalışmalar, rapor halinde tarafınıza titizlikle teslim edilir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir